
Κορνίζα (13x18) K-M Oval Yellow HZ5000110
18×13 εκ, μοντέρνο, οβάλ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 15×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα σε οβάλ σχήμα, με μοντέρνο σχεδιασμό για φωτογραφία μεγέθους 10x15εκ. Είναι κατασκευασμένη από πλαστικό σε πετρόλ χρώμα και έχει γυαλί στο μπροστινό μέρος. Κατάλληλη για το σαλόνι, την βιβλιοθήκη ή όποιον άλλο χώρο σας ταιριάζει. Μια καλαίσθητη επιλογή που αναδεικνύει τις αγαπημένες σας στιγμές.
| Πλάτος: | 10 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 15 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Σχήμα | Οβάλ |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Width | 18 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.095 kg |
| Χρώμα | Πετρόλ |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

18×13 εκ, μοντέρνο, οβάλ
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

18×13 εκ, μοντέρνο, οβάλ
Σε απόθεμα

18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα






15×10 εκ
Σε απόθεμα




Ξύλο
Σε απόθεμα


2×10 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
18×13 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
15×10 εκ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα