
Κορνίζα Nordic Line - Φυσικό Ξύλο Δρυός Ακρυλικό Γυαλί 15 mm W50 x H70 cm INCADO
Ξύλο
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ κορνίζες για επιτοίχια τοποθέτηση φωτογραφιών . Είναι κατασκευασμένες από ξύλο mdf σε μπεζ απόχρωση. Είναι ιδανικές για να διακοσμήσουν τον χώρο σας με τις πιο όμορφες αναμνήσεις σας!
| Σετ κορνιζών | Σετ |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 40 cm |
| Depth | 6 cm |
| Height | 29 cm |
| Total weight | 2.17 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο

Ξύλο

Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο


Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
11×11 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο


Ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×10 εκ
Σε απόθεμα
72×52 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
21×20 εκ
Σε απόθεμα
22×17 εκ, όρθιος, ορθογώνιος

18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
18×13 εκ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
4×45 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

15×10 εκ
Σε απόθεμα
51×51 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
26×26 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ορθογώνιος, σε τεμάχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα



60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
24×20 εκ, ελαστικά
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα