
Τρόλεϊ/Ραφιέρα 3 Θέσεων (65x40x86) Songmics LRC72XV1
17×78×46 εκ, μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τρόλεϊ - ραφιέρα με 3 ορόφους από την εταιρεία Vasagle. Είναι κατασκευασμένο από μοριοσανίδα σε καφέ ρουστίκ χρώμα, μαύρο μεταλλικό σκελετό και μοντέρνο σχεδιασμό. Διαθέτει ροδάκια με διακόπτη στοπ για μέγιστη σταθερότητα και 6 γαντζάκια κρεμάσματος. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί σαν βοηθητικό έπιπλο κουζίνας για οργάνωση τροφίμων ή άλλων χρηστικών ειδών, στο μπάνιο για τις πετσέτες, τα σαμπουάν κλπ ή όπου αλλού θέλετε. Μέγιστο βάρος αντοχής επιφάνειας: 80kg. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ρουστίκ |
|---|---|
| Width | 89 cm |
| Depth | 46 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 10.9 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Μοριοσανίδα |
| Κατασκευαστής | Vasagle |

17×78×46 εκ, μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Ξύλο

Ξύλο, με ρόδες

Ξύλο

Ξύλο, με ρόδες

Ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο


17×42×33 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Με ρόδες

Ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο

Ξύλο

81×60×41 εκ, μοντέρνο, σονόμα βελανιδιάς

Ξύλο

Ξύλο

76×53×20 εκ, μοντέρνο, σονόμα βελανιδιάς

Ξύλο

Ξύλο, με ρόδες

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο


Ξύλο, με ρόδες


Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο, με ρόδες

Ξύλο




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 5
Σε απόθεμα