
Καλόγερος Ρούχων (Φ37x172) Spitishop Arc White
6×105 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 176×37 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Με μια ματιά Καλόγερος με μοντέρνα αισθητική και μαύρο χρώμα. Διαθέτει θέσεις κρεμάσματος για τα μπουφάν, τις τσάντες και τα καπέλα σας. Ιδανικός για τοποθέτηση στην είσοδο, το χολ, το υπνοδωμάτιο ή όπου αλλού θέλετε και να τακτοποιήσετε τον χώρο δίνοντας παράλληλα στυλ. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Πλάτος: | 37 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 176 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τύπος | Όρθια |
| Υλικό | Μέταλο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 94 cm |
| Depth | 47 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 5 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

6×105 εκ
Σε απόθεμα
96×39 εκ
Σε απόθεμα

40×20 εκ, κρεμαστά στη πόρτα, μέταλο
Σε απόθεμα
171×37 εκ, μοντέρνο, δασική οξιά
Σε απόθεμα
Ξύλο

Ξύλο

2×40 εκ
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

3×49 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
176×37 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
2×40 εκ, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
42×65 εκ, μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
175×58 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
175×58 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
14×64 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
10×128 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα