
Κρεμάστρα Τοίχου 4 Θέσεων Με Ράφι (13x48x24) Z-L Rainbow 13539
3×49 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 6×105 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Με μια ματιά Καλόγερος με μοντέρνα αισθητική σε φυσικό χρώμα οξιάς και λευκή βάση. Αποτελεί μια πρακτική λύση για την οργάνωση ρούχων και αξεσουάρ στον χώρο σας. Με λιτό σχεδιασμό και σταθερή κατασκευή, είναι κατάλληλος για χρήση σε εισόδους, υπνοδωμάτια, γραφεία ή επαγγελματικούς χώρους. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Πλάτος: | 105 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 6 εκ |
| Width | 105 cm |
|---|---|
| Depth | 49 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 8.6 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Μπεζ |
| Material | Ξύλινο,Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

3×49 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
5×60 εκ
Σε απόθεμα
12×79 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
3×69 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
175×40 εκ
Σε απόθεμα
2×40 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα


1×10 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


11×8 εκ
Σε απόθεμα

Καρυδιά
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Καρυδιά
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα




13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα