
Κρεμάστρα Τοίχου 4 Θέσεων (40x5.5x1.8) Estia Ξύλινη 02-34085
2×40 εκ, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 175×40 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 43,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλόγερος ρούχων μεταλλικός, σε λευκό χρώμα, με λεπτομέρειες από MDF. Διαθέτει 6 θέσεις κρεμάσματος και είναι ιδανικός για τοποθέτηση στην είσοδο, το χολ, το υπνοδωμάτιο. Μέγιστο βάρος αντοχής ανά κρεμαστράκι: 3.5 kg.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 175 εκ |
| Τύπος | Όρθια |
|---|---|
| Υλικό | Μέταλο |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 40 cm |
| Depth | 40 cm |
| Height | 175 cm |
| Total weight | 4.2 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

2×40 εκ, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

14×64 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
3×49 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
96×39 εκ
Σε απόθεμα
42×65 εκ, μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
10×128 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×20 εκ, κρεμαστά στη πόρτα, μέταλο
Σε απόθεμα
171×37 εκ, μοντέρνο, δασική οξιά
Σε απόθεμα
175×58 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
6×105 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
175×58 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Ξύλο

2×40 εκ
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

176×37 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα