
Κρεμάστρα Τοίχου 4 Θέσεων (40x6) Estia 02-18344
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλόγερος ρούχων από την εταιρεία εstia. Είναι κατασκευασμένος από ξύλο σε φυσική απόχρωση. Διαθέτει 8 θέσεις κρεμάσματος και είναι ιδανικός για τοποθέτηση στην είσοδο, το χολ, το υπνοδωμάτιο.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 39 cm |
| Depth | 6 cm |
| Height | 96 cm |
| Total weight | 4 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Εstia |

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα





Ξύλο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σκανδιναβική, ξύλο


Ξύλο

1×10 εκ
Σε απόθεμα




Σημύδα, επιτοίχια


2×40 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



36×28 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα