
Καλόγερος Ρούχων (37x37x176) Spitishop Grove Black
176×37 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 175×58 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Με μια ματιά Καλόγερος σε λευκό χρωμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Διαθέτει θέσεις κρεμάσματος για τα μπουφάν, τις τσάντες και τα καπέλα σας. Με σταθερή κατασκευή και λιτό σχεδιασμό, είναι ιδανικός για χρήση σε εισόδους, υπνοδωμάτια, γραφεία ή επαγγελματικούς χώρους. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Πλάτος: | 58 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 175 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τύπος | Όρθια |
| Υλικό | Μέταλο |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 48 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 2.6 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

176×37 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
6×105 εκ
Σε απόθεμα
2×40 εκ, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
175×58 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
10×128 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
42×65 εκ, μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
3×49 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
175×58 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
171×37 εκ, μοντέρνο, δασική οξιά
Σε απόθεμα
2×40 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο


40×20 εκ, κρεμαστά στη πόρτα, μέταλο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
96×39 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Ξύλο

14×64 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα