
Κρεμάστρα Τοίχου Ραττάν 10 Θέσεων (82.5x3.5x20.7) A-S Wood 179473
Ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κρεμάστρα 5 θέσεων από την εταιρεία εstia σε λευκό χρώμα. Είναι κατασκευασμένος ο σκελετός από μεταλλικό υλικό. Ιδανική για τοποθέτηση σε πόρτες, ντουλάπες ή ντουλάπια. Είναι πολύ πρακτικό καθώς δεν χρειάζεται τρύπημα και μπορείτε να του αλλάζετε θέσεις ανάλογα με το που το χρειάζεστε.
| Πλάτος: | 20 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 40 εκ |
| Τύπος | Κρεμαστά στη πόρτα |
|---|---|
| Υλικό | Μέταλο |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 20 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 40 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Εstia |

Ξύλο
Σε απόθεμα
40×20 εκ, κρεμαστά στη πόρτα, μέταλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

14×64 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
175×58 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Ξύλο

171×37 εκ, μοντέρνο, δασική οξιά
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
2×40 εκ
Σε απόθεμα
3×49 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Ξύλο

96×39 εκ
Σε απόθεμα
2×40 εκ, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
176×37 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
10×128 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
42×65 εκ, μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
175×58 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
6×105 εκ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα