
Κρεμάστρα Τοίχου 3 Θέσεων Grekon 453 Inox
1×10 εκ, επιτοίχια, μέταλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 9×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ κρεμαστράκια πόρτας κατασκευασμένα από την εταιρεία εstia σε ασημί χρώμα. Είναι κατασκευασμένα από ανοξείδωτο ατσάλι. Είναι πολύ πρακτικά καθώς δεν χρειάζεται να τρυπήσετε την πόρτα και μπορείτε να τους αλλάζετε θέσεις ανάλογα με το που σας είναι απαραίτητα.
| Πλάτος: | 10 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 9 εκ |
| Τύπος | Κρεμαστά στη πόρτα |
|---|---|
| Υλικό | Μέταλο |
| Χρώμα | Ασπρόμαυρο |
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Εstia |

1×10 εκ, επιτοίχια, μέταλο
Σε απόθεμα
40×20 εκ, κρεμαστά στη πόρτα, μέταλο
Σε απόθεμα


14×3 εκ, κρεμαστά στη πόρτα, ξύλο
Σε απόθεμα
29×40 εκ, κρεμαστά στη πόρτα, μέταλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

2×40 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
79×64 εκ, μοντέρνο, ρουστίκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Ξύλο
Σε απόθεμα
20×38 εκ, κρεμαστά στη πόρτα, μέταλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

Ξύλο

14×40 εκ, κρεμαστά στη πόρτα, μέταλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα