
Κρεμάστρα Πόρτας 5 Θέσεων (40x2x29.8) F-V Natureo White 174732A
2×40 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 14×3 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ κρεμαστράκια πόρτας κατασκευασμένα από μεταλλικό υλικό, με ξύλινες λεπτομέρειες σε λευκό χρώμα. Είναι πολύ πρακτικά καθώς δεν χρειάζεται να τρυπήσετε την πόρτα και μπορείτε να τους αλλάζετε θέσεις ανάλογα με το που σας είναι απαραίτητα.,
| Πλάτος: | 3 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 14 εκ |
| Τύπος | Κρεμαστά στη πόρτα |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο, Μέταλο |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 3 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 0.08 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

2×40 εκ
Σε απόθεμα
40×20 εκ, κρεμαστά στη πόρτα, μέταλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο

1×10 εκ, επιτοίχια, μέταλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
9×10 εκ, κρεμαστά στη πόρτα, μέταλο
Σε απόθεμα


29×40 εκ, κρεμαστά στη πόρτα, μέταλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα
20×38 εκ, κρεμαστά στη πόρτα, μέταλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο


Σκανδιναβική, ξύλο





Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα




Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα