
Καλόγερος Ρούχων (42x42x175) Estia Ξύλινο 03-24017
Ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 14×5 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ κρεμαστράκια πόρτας κατασκευασμένα από μεταλλικό υλικό, με ξύλινες λεπτομέρειες σε λευκό χρώμα. Είναι πολύ πρακτικά καθώς δεν χρειάζεται να τρυπήσετε την πόρτα και μπορείτε να τους αλλάζετε θέσεις ανάλογα με το που σας είναι απαραίτητα.,
| Πλάτος: | 5 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 14 εκ |
| Τύπος | Κρεμαστά στη πόρτα |
|---|---|
| Υλικό | Μέταλο |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 5 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
2×40 εκ
Σε απόθεμα
42×65 εκ, μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
3×49 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

10×128 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
2×40 εκ, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
14×64 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

40×20 εκ, κρεμαστά στη πόρτα, μέταλο
Σε απόθεμα
175×58 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
96×39 εκ
Σε απόθεμα
6×105 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
171×37 εκ, μοντέρνο, δασική οξιά
Σε απόθεμα

175×58 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
176×37 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα