
Κρεμάστρα Τοίχου 5 Θέσεων (64x9.5x14) A-S Raoul 169416
14×64 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 14×3 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ κρεμαστράκια πόρτας κατασκευασμένα από μεταλλικό υλικό, με ξύλινες λεπτομέρειες σε μαύρο χρώμα. Είναι πολύ πρακτικά καθώς δεν χρειάζεται να τρυπήσετε την πόρτα και μπορείτε να τους αλλάζετε θέσεις ανάλογα με το που σας είναι απαραίτητα.,
| Πλάτος: | 3 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 14 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τύπος | Κρεμαστά στη πόρτα |
| Υλικό | Ξύλο, Μέταλο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 3 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 0.08 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

14×64 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

2×40 εκ, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
40×20 εκ, κρεμαστά στη πόρτα, μέταλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
176×37 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
96×39 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
171×37 εκ, μοντέρνο, δασική οξιά
Σε απόθεμα
6×105 εκ
Σε απόθεμα
42×65 εκ, μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα

175×58 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
3×49 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
2×40 εκ
Σε απόθεμα
175×58 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
10×128 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα