
5,99 €
Κορνίζα (15x20) K-M FL2200280
28×23 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 2×32 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα με μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο MDF_E1 σε μαύρο χρώμα και γυαλί στο μπροστά μέρος. Κατάλληλη για τοποθέτηση στον τοίχο σε κάθετη ή οριζόντια μορφή. Ιδανική για να φυλάξει τις πιο όμορφες αναμνήσεις σας. Για Φωτογραφία 18x24εκ. (χωρίς πασπαρτού) 12x17εκ. (με πασπαρτού).
| Πλάτος: | 32 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 2 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 32 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.58 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

28×23 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ξύλο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
4×73 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
52×52 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα




8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα