
Κορνίζα (13x18) A-S Manu Gold 162352E
18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 24×18 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα με μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο MDF_E1 σε χρυσό χρώμα και γυαλί στο μπροστά μέρος. Κατάλληλη για τοποθέτηση στον τοίχο ή σε κάποιο έπιπλο σε κάθετη ή οριζόντια μορφή. Ιδανική για να φυλάξει τις πιο όμορφες αναμνήσεις σας. Για Φωτογραφία 18x24εκ. (χωρίς πασπαρτού) 12x17εκ. (με πασπαρτού).
| Πλάτος: | 18 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 24 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 26 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
2×30 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
2×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο





18×13 εκ
Σε απόθεμα

28×23 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο

15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
2×15 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

18×13 εκ, ξύλο

15×10 εκ
Σε απόθεμα
18×13 εκ, ξύλο

11×11 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα
15×10 εκ
Σε απόθεμα
6×39 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα





7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα


8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα