
Πίνακας (118x78) A-S Lion 158210
4×118 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 70×50 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου με κορνίζα που θα χαρίσει μοναδικό ύφος στο χώρο σας. Ο καμβάς είναι από πλαστικό υλικό με tropical σχέδιο σε μπεζ, πράσινες και σομόν αποχρώσεις με μεταλλική εκτύπωση. Το κάδρο είναι από ξύλο MDF_Ε1 σε μπεζ χρώμα και η πλάτη του πίνακα από ξύλο. Μπορεί να κρεμαστεί μόνο κάθετα.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 70 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 50 cm, 50 cm, 50 cm, 50 cm |
| Depth | 3 cm, 3 cm, 3 cm, 3 cm |
| Height | 70 cm, 70 cm, 70 cm, 70 cm |
| Total weight | 1.139 kg, 1.139 kg, 1.139 kg, 1.139 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

4×118 εκ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

3×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

9×53 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

120×80 εκ, λουλούδια, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


120×80 εκ, λουλούδια, ξύλο
Σε απόθεμα
Sam Toft
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα

Ξύλο


120×80 εκ, λουλούδια, ξύλο
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα