
Πίνακας (50x70) Estheti 812-20029
70×50 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 70×50 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου από την εταιρεία Estheti με λευκό φόντο και καφέ-γκρι-μπεζ γεωμετρικό σχέδιο. Ο καμβάς είναι υφασμάτινος και η πλάτη του πίνακα από ξύλο. Ιδανικός για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε. Τοποθετήστε τον σε ένα κενό τοίχο του σπιτιού σας και γεμίστε τον ζωντάνια.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 70 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 50 cm, 50 cm, 50 cm, 50 cm |
| Depth | 5 cm, 5 cm, 5 cm, 5 cm |
| Height | 70 cm, 70 cm, 70 cm, 70 cm |
| Total weight | 2.17 kg, 2.17 kg, 2.17 kg, 2.17 kg |
| Κατασκευαστής | Estheti |

70×50 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

3×50 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Αφηρημένα
Σε απόθεμα

Ξύλο



Μοντέρνο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2







Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο















Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα