
Πίνακας ζωγραφικής με αριθμούς Pastel Teddy Bear - 60x40
Σετ, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 4×31 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου σε κόκκινο χρώμα, με γκρι λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο. Ο καμβάς είναι υφασμάτινος και η πλάτη του πίνακα από ξύλο. Ιδανικός για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε. Τοποθετήστε τον σε ένα κενό τοίχο του σπιτιού σας και γεμίστε τον ζωντάνια.
| Πλάτος: | 31 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 4 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 31 cm |
| Depth | 83 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.7 kg |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Σετ, banksy, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Πλεξιγκλάς






3×51 εκ
Σε απόθεμα
Νεκρής φύσης
Σε απόθεμα

Λουλούδια, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
3×51 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο

Πλεξιγκλάς


Ξύλο






Λουλούδια, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


72×52 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Σετ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα