
52,2 €
Πίνακας (80x120) Estheti 755-12035
120×80 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 3×51 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου που θα χαρίσει μοναδικό ύφος στο χώρο σας. Ο καμβάς είναι από πλαστικό υλικό με φλοράλ σχέδιο σε πράσινες αποχρώσεις και η πλάτη του πίνακα από ξύλο MDF_E1. Μπορεί να κρεμαστεί μόνο κάθετα.
| Πλάτος: | 51 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 3 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 51 cm |
| Depth | 41 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.55 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

120×80 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο


60×40 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα


Λουλούδια
Σε απόθεμα
Ξύλο






Λουλούδια
Σε απόθεμα
Νεκρής φύσης
Σε απόθεμα












Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

18×35×53 εκ
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα