
Τρίπτυχος Πίνακας Με Κορνίζα (105x45) A-G 364LUL1291 3SC119
6×40 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 80×60 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 56 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου από την εταιρεία Espiel σε καφέ χρώμα με γεωμετρικό σχέδιο. Ο καμβάς είναι υφασμάτινος. Η κορνίζα είναι κατασκευασμένη από ξύλο σε φυσική απόχρωση. Έχει ανάγλυφη επιφάνεια χαρίζοντας όγκο, υφή και μια τρισδιάστατη όψη. Ιδανικός πίνακας για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε. Τοποθετήστε τον σε ένα κενό τοίχο του σπιτιού σας και γεμίστε τον ζωντάνια.
| Πλάτος: | 60 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 80 εκ |
| Τύπος | Μονοκόματο |
|---|---|
| Μοτίβο | Αφηρημένα |
| Υλικό | Κανβάς, Ξύλο |
| Χρώμα | Καφέ |
| Width | 60 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 80 cm |
| Total weight | 4 kg |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Espiel |

6×40 εκ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
62×62 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
80×60 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
4×71 εκ, vincent van Gogh
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
36×70 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
31×31 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
72×22 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
80×80 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
2×25 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
7×53 εκ
Σε απόθεμα

120×80 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
4×51 εκ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
7×23 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
80×60 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
4×71 εκ
Σε απόθεμα
3×51 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα