
43,5 €
Διαστάσεις 120×80 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου από την εταιρεία Estheti σε γκρι φόντο με ροζ-λευκές λεπτομέρειες και φλοράλ σχέδιο. Ο καμβάς είναι υφασμάτινος και η πλάτη του πίνακα από ξύλο. Ιδανικός πίνακας για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε. Τοποθετήστε τον σε ένα κενό τοίχο του σπιτιού σας και γεμίστε τον ζωντάνια.
| Πλάτος: | 80 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 120 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 80 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 120 cm |
| Total weight | 2.17 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |





120×80 εκ, λουλούδια, ξύλο
Σε απόθεμα

Νεκρής φύσης
Σε απόθεμα

3×51 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα










Σετ
Σε απόθεμα











Αφηρημένα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα



81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα