
53,84 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου με κορνίζα σε μοντέρνο στυλ. Το κάδρο είναι κατασκευασμένο από ξύλο MDF_Ε1 σε μπεζ χρώμα, ενώ ο καμβάς είναι λευκός. Ιδανικός για να διακοσμήσει ένα τοίχο του σπιτιού σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 51 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 71 cm |
| Total weight | 1.85 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |




Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο


Νεκρής φύσης
Σε απόθεμα


Αφηρημένα, ξύλο


3×51 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο

Λουλούδια, αφηρημένα
Σε απόθεμα

30×40 εκ, νεκρής φύσης, λουλούδια



Αφηρημένα, ξύλο

120×80 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Αφηρημένα
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
18×35×53 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
