
Πίνακας (60x120) Estheti 755-12156
120×60 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 70×50 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου από την εταιρεία Estheti σε λευκό-μπεζ χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Απεικονίζει ανθρώπινη φιγούρα. Ο καμβάς είναι υφασμάτινος. Η κορνίζα και η πλάτη του πίνακα είναι κατασκευασμένες από ξύλο. Ιδανικός πίνακας για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε. Τοποθετήστε τον σε ένα κενό τοίχο του σπιτιού σας και γεμίστε τον ζωντάνια.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 70 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 50 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 70 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Μπεζ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

120×60 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
50×40 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα















Χαρτί
Σε απόθεμα

Μοντέρνο








Αφηρημένα
Σε απόθεμα
80×80 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
47×27 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
