
Πίνακας Secrea pakoworld δίπτυχος με ψηφιακή εκτύπωση και πλαίσιο 33x1.5x48εκ
Ξύλο
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου με κορνίζα που θα χαρίσει μοντέρνο ύφος στο χώρο σας. Ο καμβάς είναι από polyester σε καφέ αποχρώσεις με χρυσές μεταλλικές λεπτομέρειες. Το κάδρο είναι από ξύλο MDF_Ε1 σε μαύρο χρώμα. Ιδανικός για να διακοσμήσει ένα τοίχο του σπιτιού σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 3 cm |
| Depth | 80 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 1.4 kg |
| Χρώμα | Καφέ,Χρυσό |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο

Αφηρημένα, ξύλο

9×53 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο

Πλεξιγκλάς

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ, ξύλο

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Με ρολόγια
Σε απόθεμα
5×52 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο

Σετ, ξύλο

Σετ, ζώα
Σε απόθεμα
Ξύλο


Ξύλο

Σετ, ξύλο

Με ρολόγια
Σε απόθεμα
3×79 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2



Ξύλο

Λουλούδια
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 5
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα