
47,99 €
Πίνακας Με Κορνίζα (70x70) A-S Amari 205700
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου με κορνίζα που θα χαρίσει μοναδικό ύφος στο χώρο σας. Ο καμβάς είναι από πλαστικό υλικό με ανάγλυφο γεωμετρικό σχέδιο σε ιβουάρ χρώμα. Το κάδρο είναι από ξύλο MDF_Ε1 σε μπεζ χρώμα και η πλάτη του πίνακα από ξύλο. Μπορεί να κρεμαστεί κάθετα ή οριζόντια.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 60 cm |
| Depth | 60 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 1.2 kg |
| Χρώμα | Ιβουάρ |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα







Ξύλο, ανατολίτικο






Αφηρημένα
Σε απόθεμα





4×60 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
62×122 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

120×80 εκ, λουλούδια, ξύλο
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα