
Πίνακας (120x50) A-G 451ERN1291 YTY1471082564_50120
3×51 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 60×45 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 30,6 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου από την εταιρεία Espiel σε μαύρο χρώμα με καφέ λεπτομέρειες. Απεικονίζει έναν σκύλο. Ο καμβάς είναι κατασκευασμένος από πολυεστερικό υλικό. Η κορνίζα και η πλάτη του πίνακα είναι κατασκευασμένες από ξύλο. Ιδανικός πίνακας για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε. Τοποθετήστε τον σε ένα κενό τοίχο του σπιτιού σας και γεμίστε τον ζωντάνια.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 60 εκ |
| Μοτίβο | Ζώα |
|---|---|
| Υλικό | Κανβάς, Ξύλο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 45 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 60 cm |
| Total weight | 4 kg |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

3×51 εκ
Σε απόθεμα
72×22 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
30×25 εκ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
80×60 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
120×80 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

4×71 εκ, vincent van Gogh
Σε απόθεμα

Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
80×80 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
4×71 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
6×40 εκ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
36×70 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
4×51 εκ
Σε απόθεμα
2×25 εκ, σετ
Σε απόθεμα
80×60 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
60×40 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
31×31 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×53 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
