
Αναπαραγωγή Louisiana Heron, 1834, John James (after) Audubon
Χαρτί
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 50×40 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 26,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου από την εταιρεία Espiel σε πράσινο φόντο με λευκό-μαύρο σχέδιο. Απεικονίζει μία γάτα. Ο καμβάς είναι κατασκευασμένος από πολυεστερικό υλικό. Η κορνίζα και η πλάτη του πίνακα είναι κατασκευασμένες από ξύλο. Ιδανικός πίνακας για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε. Τοποθετήστε τον σε ένα κενό τοίχο του σπιτιού σας και γεμίστε τον ζωντάνια.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 50 εκ |
| Τύπος | Μονοκόματο |
|---|---|
| Μοτίβο | Ζώα |
| Υλικό | Κανβάς, Ξύλο |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 40 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 50 cm |
| Total weight | 4 kg |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Χαρτί
Σε απόθεμα

100×100 εκ, λουλούδια, ξύλο
Σε απόθεμα



Χαρτί, claude monet
Σε απόθεμα




Λουλούδια, κανβάς
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
60×45 εκ, ζώα, κανβάς
Σε απόθεμα




Χαρτί
Σε απόθεμα
50×70 εκ, μονοκόματη, κανβάς
Σε απόθεμα
Χαρτί
Σε απόθεμα













Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα