
63,48 €
Σετ εικόνων αρμονία αγγέλων σε μαύρο & άσπρο - 4x 40x40
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κάδρο τοίχου με πολύχρωμο μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο MDF_E1 σε μπεζ χρώμα και διαθέτει plexiglass στο μπροστινό μέρος. Στη πίσω μεριά διαθέτει γάντζο για να κρεμιέται. Ιδανικό κάδρο που θα χαρίσει μοναδικό χαρακτήρα στο χώρο σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 40 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.61 kg |
| Χρώμα | Βεραμάν,Πολύχρωμο |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Σε απόθεμα


















50×70 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα




Νεκρής φύσης
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα