
Διακοσμητικός Καθρέφτης Τοίχου (Φ30) K-M Black HZ1954330
2×32 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 3×50 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κάδρο τοίχου με vintage σχέδιο λουλούδι σε μαύρο βελούδινο φόντο. Το πλαίσιο είναι κατασκευασμένο από ξύλο MDF και μοριοσανίδα σε χρυσό χρώμα. Ιδανικό κάδρο που θα χαρίσει μοναδικό χαρακτήρα στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 3 εκ |
| Υλικό πλαισίου | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 50 cm |
| Depth | 40 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 1.25 kg |
| Χρώμα | Χρυσό,Μαύρο |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

2×32 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×85 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με πλαίσιο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


52×167 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με πλαίσιο

Ανατολίτικο

Ανατολίτικο


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
31×31 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
25×60 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

80×70 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
62×60 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
90×90 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

26×35 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

83×81 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
120×60 εκ, μοντέρνο, ορθογώνια
Σε απόθεμα


2×90 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

48×48 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα