
Πίνακας Mons pakoworld με ψηφιακή εκτύπωση και πλαίσιο 33x1.5x48εκ
Ξύλο
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου με κορνίζα που θα χαρίσει μοντέρνο ύφος στο χώρο σας. Ο καμβάς είναι από polyester σε εκρού φόντο με τυπωτό φλοράλ σχέδιο. Το κάδρο είναι από ξύλο MDF και μοριοσανίδα σε μπεζ χρώμα. Διαθέτει μεταλλικό γάντζο για να κρεμιέται.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 70 cm |
| Depth | 50 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 1.08 kg |
| Χρώμα | Εκρού,Ροζ |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο


30×40 εκ, νεκρής φύσης, λουλούδια

120×80 εκ, λουλούδια, ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο



120×80 εκ, λουλούδια, ξύλο
Σε απόθεμα

120×90 εκ, αφηρημένα, κανβάς
Σε απόθεμα

Ξύλο



Ξύλο





Λουλούδια
Σε απόθεμα
Ξύλο

Νεκρής φύσης
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, χαρτί, ανατολίτικο

Ξύλο


62×122 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα


176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα