
Πίνακας Με Κορνίζα (45x60) A-S Claudia 210459
60×45 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου που θα χαρίσει μοναδικό ύφος στο χώρο σας. Ο καμβάς είναι από polyester και η πλάτη του πίνακα από ξύλο ελάτου. Έχει ανάγλυφο μοντέρνο σχέδιο σε καφέ αποχρώσεις με μεταλλική χρυσή εκτύπωση και χάντρες. Μπορεί να κρεμαστεί μόνο κάθετα.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 60 cm |
| Depth | 60 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

60×45 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
80×60 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
6×40 εκ
Σε απόθεμα
4×71 εκ
Σε απόθεμα
4×51 εκ, gustav Klimt
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
30×25 εκ
Σε απόθεμα
36×70 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
4×60 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
120×80 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
3×51 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
4×71 εκ, vincent van Gogh
Σε απόθεμα
60×40 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
80×80 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
4×31 εκ, gustav Klimt
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
4×71 εκ
Σε απόθεμα
80×60 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
2×25 εκ, σετ
Σε απόθεμα
7×53 εκ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα