
57,96 €
Σετ εικόνων φύση γεμάτη ρομαντικά χρώματα - 4x 40x40
Σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 9×53 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τρίπτυχο σε πολύχρωμες αποχρώσεις, με μαύρες λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο. Ο καμβάς είναι από ξύλο MDF και η κορνίζα είναι από μασίφ ξύλο. Ιδανικό για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε.
| Πλάτος: | 53 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 9 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 53 cm |
| Depth | 38 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 2.2 kg |
| Χρώμα | Πολύχρωμο |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Πλεξιγκλάς

Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Πλεξιγκλάς

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Πλεξιγκλάς



Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα

Ξύλο


Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα