
Πίνακας Με Κορνίζα (45x60) A-S Claudia 210459
60×45 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου με κορνίζα που θα χαρίσει μοναδικό ύφος στο χώρο σας. Ο καμβάς είναι από πλαστικό υλικό σε λευκό χρώμα με tropical σχέδιο και χρυσές μεταλλικές λεπτομέρειες. Το κάδρο είναι από ξύλο MDF_Ε1 σε χρυσό χρώμα και η πλάτη του πίνακα από ξύλο. Μπορεί να κρεμαστεί μόνο κάθετα. Συνδυάστε τον με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 50 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 50 cm |
| Total weight | 0.7 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

60×45 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Λουλούδια
Σε απόθεμα



50×50 εκ, μονοκόματη, τοπία
Σε απόθεμα






Λουλούδια
Σε απόθεμα




Με ρολόγια
Σε απόθεμα






70×50 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Χαρτί
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Με ρολόγια
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα