
Πίνακας (80x120) Estheti 755-12023
120×80 εκ, λουλούδια, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 120×80 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου από την εταιρεία Estheti σε γαλάζιο φόντο με πολύχρωμες λεπτομέρειες. Απεικονίζει γυναικεία φιγούρα με λουλούδια. Ο καμβάς είναι υφασμάτινος και η πλάτη του πίνακα από ξύλο. Ιδανικός πίνακας για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε. Τοποθετήστε τον σε ένα κενό τοίχο του σπιτιού σας και γεμίστε τον ζωντάνια.
| Πλάτος: | 80 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 120 εκ |
| Μοτίβο | Λουλούδια |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 80 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 120 cm |
| Total weight | 2.17 kg |
| Χρώμα | Γαλάζιο |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

120×80 εκ, λουλούδια, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Λουλούδια
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
70×50 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα


Vincent van Gogh
Σε απόθεμα



Σετ
Σε απόθεμα


Πλεξιγκλάς




Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Λουλούδια
Σε απόθεμα



Σετ
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα