
Πίνακας (80x120) Estheti 755-12024
120×80 εκ, λουλούδια, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 120×80 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου από την εταιρεία Estheti σε ροζ φόντο με πολύχρωμες λεπτομέρειες. Απεικονίζει γυναικεία φιγούρα με λουλούδια. Ο καμβάς είναι υφασμάτινος και η πλάτη του πίνακα από ξύλο. Ιδανικός πίνακας για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε. Τοποθετήστε τον σε ένα κενό τοίχο του σπιτιού σας και γεμίστε τον ζωντάνια.
| Πλάτος: | 80 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 120 εκ |
| Μοτίβο | Λουλούδια |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 80 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 120 cm |
| Total weight | 2.17 kg |
| Χρώμα | Ροζ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

120×80 εκ, λουλούδια, ξύλο
Σε απόθεμα






Λουλούδια
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα



Λουλούδια
Σε απόθεμα




Λουλούδια
Σε απόθεμα







Χαρτί
Σε απόθεμα




19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα