
210 €
Πίνακας σε Ξύλο με Θέμα “Καλλίστη” σε μαύρη ξύλινη Κορνίζα - 120cmx80cm
Ξύλο
Διαστάσεις 4×100 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου που θα χαρίσει μοναδικό ύφος στο χώρο σας. Ο καμβάς είναι από polyester με τυπωτό σχέδιο ελέφαντα σε γκρι χρώμα και μαύρο φόντο. Η πλάτη του πίνακα είναι κατασκευασμένη από MDF_Ε1.
| Πλάτος: | 100 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 4 εκ |
| Width | 100 cm |
|---|---|
| Depth | 100 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 3.25 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο





Σετ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Λουλούδια
Σε απόθεμα
Σετ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Χαρτί
Σε απόθεμα
Ξύλο

Σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο

Ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο, leonardo da Vinci

Σετ, ζώα
Σε απόθεμα
Πλεξιγκλάς

Σετ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Σετ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Σετ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

18×35×53 εκ
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα