
Πίνακας (80x120) Estheti 755-12020
120×80 εκ, λουλούδια, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 120×80 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου από την εταιρεία Estheti σε μαύρο χρώμα με πολύχρωμες λεπτομέρειες. Απεικονίζει γυναικεία φιγούρα με λουλούδια. Ο καμβάς είναι υφασμάτινος και η πλάτη του πίνακα από ξύλο. Ιδανικός πίνακας για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε. Τοποθετήστε τον σε ένα κενό τοίχο του σπιτιού σας και γεμίστε τον ζωντάνια.
| Πλάτος: | 80 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 120 εκ |
| Μοτίβο | Λουλούδια |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 80 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 120 cm |
| Total weight | 2.17 kg |
| Χρώμα | Μαύρο,Πολύχρωμο |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

120×80 εκ, λουλούδια, ξύλο
Σε απόθεμα




Σετ
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Λουλούδια
Σε απόθεμα
Σετ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα




Λουλούδια
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα




Gustav Klimt
Σε απόθεμα
Λουλούδια
Σε απόθεμα

Λουλούδια, αφηρημένα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα