
Ορντεβιέρα Διώροφη (Φ30x48) Estheti 754-11010
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ορντεβιέρα σερβιρίσματος από την εταιρεία Estheti με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο σε φυσική απόχρωση. Έχει μεταλλικά στοιχεία σε μαύρο χρώμα. Διαθέτει 1 όροφο. Χρησιμοποιήστε την ορντεβιέρα για να σερβίρετε βουτήματα ή διάφορα μικρά γλυκά.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 30 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 32 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα



Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Οβάλ





Ξύλο
Σε απόθεμα

Δίσκοι, σκανδιναβική

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο



Πορσελάνη

Μοντέρνο, πιατέλες, εταζιέρες
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο

Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα

Πορσελάνη
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα