
Πιατέλα Διακόσμησης (30x15x2) Estia Allure Ορθογώνιο 01-27049
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δίσκος διακόσμησης κατασκευασμένος από αλουμίνιο σε ασημί χρώμα με σφυρήλατο σχέδιο από την εταιρεία Espiel. Ο διακοσμητικός δίσκος της Espiel είναι η πινελιά που θα κάνει τον χώρο σας να ξεχωρίσει. Τοποθετήστε τον στην κουζίνα, την τραπεζαρία ή το σαλόνι και χαρίστε στον χώρο σας την πινελιά που θα τον κάνει να ξεχωρίσει.
| Ποικιλία | Δίσκοι |
|---|---|
| Σχήμα | Στρογγυλά |
| Χρώμα | Ασπρόμαυρο |
| Width | 10 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Material | Αλουμίνιο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Με καπάκι, γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
