
Πασχαλινή Πιατέλα (30.5x1.7x21.5) K-M Rabbit Yellow GR8000360
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πασχαλινή πιατέλα με σχήμα λαγού σε λευκό χρώμα και κατασκευασμένη από ξύλο. Ιδανική για να τοποθετήσετε και να μεταφέρετε τα πασχαλινά αυγά, τα τσουρέκια ή τα κουλουράκια σας. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα πασχαλινά διακοσμητικά σας για μια ολοκληρωμένη διακόσμηση.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 31 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height | 18 cm |
| Total weight | 0.14 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Οβάλ
προς αποστολή σε 1 ημέρα






Ανοξείδωτο ατσάλι, οβάλ
Σε απόθεμα






Μοντέρνο, ξύλο


Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα