
Πασχαλινή Πιατέλα (30.5x1.7x21.5) K-M Rabbit Yellow GR8000360
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πασχαλινή πιατέλα με σχήμα λαγού σε καφέ χρώμα και κατασκευασμένη από ξύλο. Ιδανική για να τοποθετήσετε και να μεταφέρετε τα πασχαλινά αυγά, τα τσουρέκια ή τα κουλουράκια σας. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα πασχαλινά διακοσμητικά σας για μια ολοκληρωμένη διακόσμηση.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 31 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height | 18 cm |
| Total weight | 0.14 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, οβάλ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο

Ξύλο

Οβάλ
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα