
Πασχαλινή Πιατέλα (30.5x1.7x21.5) K-M Rabbit Brown GR8000350
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πασχαλινή πιατέλα με σχήμα λαγού σε κίτρινο χρώμα και κατασκευασμένη από ξύλο. Ιδανική για να τοποθετήσετε και να μεταφέρετε τα πασχαλινά αυγά, τα τσουρέκια ή τα κουλουράκια σας. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα πασχαλινά διακοσμητικά σας για μια ολοκληρωμένη διακόσμηση.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 31 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height | 18 cm |
| Total weight | 0.14 kg |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Οβάλ
προς αποστολή σε 1 ημέρα



Μοντέρνο, ξύλο

Ξύλο, οβάλ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο



Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Πιατέλες, ξύλο, στρογγυλή
Σε απόθεμα




Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βιομηχανική, ρέτρο

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα