
29,9 €
Δίσκος Διακόσμησης (Φ30x2) Espiel Μάνγκο AKB209
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ξύλινη βάση της εταιρείας εstia με ειδική επικάλυψη για μοναδική ανθεκτικότητα. Τοποθετήστε τα ζεστά σκεύη σας προστατεύοντας τις ευαίσθητες επιφάνειες από τις υψηλές θερμοκρασίες. Κατάλληλη και για σερβίρισμα.
| Ποικιλία | Πιατέλες |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Σχήμα | Στρογγυλά |
| Χρώμα | Καφέ |
| Width | 1 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 28 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Εstia |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καπάκι, γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα