
Τουρτιέρα/Πλατώ (25x25) Espiel FAV240
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τουρτιέρα από την εταιρεία Espiel σε λευκό χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από μάρμαρο και έχει πόδι κατασκευασμένο από ξύλο ακακίας. Ιδανική για να τοποθετήσετε την τούρτα ή τα γλυκά σας σε οποιαδήποτε εορταστική ή και καθημερινή περίσταση.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 30 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Μαρμάρινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

Μοντέρνο, βιομηχανική, ρέτρο





Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο


Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα



Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα