
Πλατώ Σερβιρίσματος (Σετ 2τμχ) Estia Allure 01-30926
Πιατέλες, σετ, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πλατώ σερβιρίσματος με μοντέρνο σχεδιασμό. Το μισό είναι κατασκευασμένο από ξύλο ακακίας σε μπεζ χρώμα, ενώ το άλλο μισό από λευκό μάρμαρο. Διαθέτει λαβή για εύκολη μεταφορά. Ιδανικό πλατώ για να σερβίρετε μικρούς μεζέδες ή τυριά στην μέση του τραπεζιού σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 20 cm |
| Depth | 1 cm |
| Height | 42 cm |
| Total weight | 1.01 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πιατέλες, σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Πιατέλες, ξύλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
Δίσκοι, ξύλο, τετράγωνη
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Σκανδιναβική, ξύλο

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, ξύλο, στρογγυλή
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο, οβάλ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Πιατέλες
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα