
12,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πλατώ σερβιρίσματος με μοντέρνα αισθητική. Είναι κατασκευασμένο από μάρμαρο σε λευκό χρώμα. Διαθέτει λουράκι για να το κρεμάτε όταν δεν το χρησιμοποιείτε. Ιδανικό πλατώ για να σερβίρετε μικρούς μεζέδες ή τυριά στην μέση του τραπεζιού και να εντυπωσιάσετε τους καλεσμένους σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Ποικιλία | Πιατέλες |
| Υλικό | Σχιστόλιθος |
| Σχήμα | Άτυπα |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 36 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 21 cm |
| Total weight | 2.9 kg |
| Material | Μαρμάρινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |


Ξύλο
Σε απόθεμα


Με καπάκι, γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα