
Πλατώ Σερβιρίσματος (40x30x3.5) Espiel Zig-Zag XYX103
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Xαρτοπετσετοθήκη από την εταιρεία εstia. Είναι κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό σε μπεζ χρώμα. Έχει ξύλινη βάση από ξύλο ακακίας σε φυσική απόχρωση. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη της σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.8 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Μεταλλικό,Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Εstia |

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα




Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, σετ, γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Δίσκοι, σετ
Σε απόθεμα
Άτυπη
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο
Σε απόθεμα

Δίσκοι, σετ, γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Πιατέλες, τετράγωνη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα