
Ορντεβιέρα Τριώροφη (Φ30x68) Estheti 819-00266
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ορντεβιέρα σερβιρίσματος από την εταιρεία Estheti σε χρυσό χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από σίδερο. Έχει διάφανα γυάλινα στοιχεία. Διαθέτει 2 ορόφους. Χρησιμοποιήστε την ορντεβιέρα για να σερβίρετε βουτήματα ή διάφορα μικρά γλυκά.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 23 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 50 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πιατέλες
Σε απόθεμα
Δίσκοι, σκανδιναβική


Με καπάκι

Μοντέρνο, πιατέλες
Σε απόθεμα






Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα




Μοντέρνο

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Γυαλί, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Πορσελάνη, ανατολίτικο
προς αποστολή σε 1 ημέρα



Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα