
Πλατώ Σερβιρίσματος (70x25) S-D Acacia 196531
Ξύλο
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 59,5 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ορντεβιέρα σερβιρίσματος από την εταιρεία Espiel σε λευκό χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από μάρμαρο. Έχει μεταλλικά στοιχεία. Διαθέτει 3 ορόφους. Χρησιμοποιήστε την ορντεβιέρα για να σερβίρετε βουτήματα ή διάφορα μικρά γλυκά.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Ποικιλία | Πιατέλες |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Σχήμα | Στρογγυλά |
| Εταζιέρες | Ναί |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 30 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 37 cm |
| Total weight | 4 kg |
| Material | Μαρμάρινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Με καπάκι, γυαλί
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα