
Ορντεβιέρα Τριώροφη (Φ30x36) Espiel FAV292
Μοντέρνο, πιατέλες, ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 35,96 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ορντεβιέρα σερβιρίσματος από την εταιρεία Espiel σε λευκό χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από μάρμαρο. Έχει μεταλλικά στοιχεία. Διαθέτει 2 ορόφους. Χρησιμοποιήστε την ορντεβιέρα για να σερβίρετε βουτήματα ή διάφορα μικρά γλυκά.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Ποικιλία | Πιατέλες |
| Σχήμα | Στρογγυλά |
| Εταζιέρες | Ναί |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 26 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 26 cm |
| Total weight | 4 kg |
| Material | Μαρμάρινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Μοντέρνο, πιατέλες, ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο


Δίσκοι

Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα


Με καπάκι


Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Πορσελάνη, ανατολίτικο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, πιατέλες, στρογγυλή
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Πορσελάνη





Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

Πιατέλες, σετ, στρογγυλή

Ανατολίτικο

Ξύλο, πορσελάνη
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
